Taška na notebook BestWay
Kód: 40207-0100Detailní popis produktu
Taška nejen na notebook německé značky bestway z kolekce office pro v černé barvě.
- Možno nosit v ruce nebo na stavitelném popruhu přes rameno.
- Pro velikost notebooku do 15 palců.
- Kapsa na zadní straně tašky.
- Bohatá vnitřní office výbava.
- Vnitřní textilní podšívka.
- Možno zavěsit na výsuvné madlo kufru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tašky na notebook |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4002282129611 |
| Rozměry V x Š x H: | 34 x 41 x 17 |
| Výška: | 34 cm |
| Šířka: | 41 cm |
| Hloubka: | 17 cm |
| Objem: | 22 L |
| Barva: | černá |
| Barva detail: | černá |
| Hmotnost: | 0,90 kg |
| Materiál: | Textil |
| Specifikace materiálu: | Nylon 1680D |
| Rozšířený: | 22 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | BestWay |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Bestway – německá kvalita, která cestuje s vámi
Značka Bestway je už téměř 30 let synonymem pro kvalitu, funkčnost a moderní design. Ať už vyrážíte do práce, do školy, na víkend nebo na delší cesty, Bestway má pro vás stylového a spolehlivého parťáka.
V naší nabídce najdete široký výběr produktů – od trendy víkendových tašek, přes městské batohy, školní tašky, až po elegantní byznys aktovky a tašky na notebooky. Každý kousek je navržen s důrazem na ergonomii, odolnost a moderní vzhled, aby skvěle zapadl do vašeho každodenního života.
Proč zvolit Bestway?
✔ Inovativní design – Spojení módy a funkčnosti, které usnadňuje život.
✔ Kvalitní materiály – Odolnost, která vydrží roky používání.
✔ Promyšlené detaily – Praktické přihrádky, ergonomické prvky a moderní vychytávky.
Nezáleží na tom, kam máte namířeno – Bestway vás bude vždy stylově doprovázet! 🚀🎒




