American Tourister TRACK LITE SPINNER 78 EXP Flame Red
Kód: 34G003-00Detailní popis produktu
Skořepinový kufr na kolečkách American Tourister SPINNER 78 EXP z kolekce TRACKLITE. Textura vnějšího materiálu minimalizuje oděrky a škrabance.
Materiál: ABS
Popis:
- integrovaný3-číselný zámek s TSA zámkem
- rozšiřitelný/možnost větší kapacity
- velké možnosti organizace vnitřního prostoru
- křížové upínací pásy pro dobrou fixaci oděvů
- 4 dvojitá kolečka otočná o 360°
- vnitřní dělící přepážka na zip
- nastavitelná výsuvná rukojeť
- horní a boční madla
- možnost výběru ze 4 barev
- rozměr: 78 x 50 x 30/34 cm
- 105/120 l
- 4,4 kg
Prodloužená záruka 3 roky!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Velké kufry 67-81 cm |
|---|---|
| Záruka: | 3 |
| Rozměry V x Š x H: | 78 x 50 x 30 |
| Výška: | 78 cm |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Objem: | 105 L |
| Barva: | červená |
| Hmotnost: | 4,4 kg |
| Materiál: | ABS |
| Specifikace materiálu: | ABS |
| Záruka: | 3 roky |
| Značka: | American Tourister |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kvalita, nízká váha a přiměřená cena – to je American Tourister
Značka byla založena v roce 1933 Solem Kofflerem, který chtěl vytvořit odolné a dostupné zavazadlo. Jako průkopník v oblasti plastových kufrů vyrobil téměř nezničitelné modely. Již v roce 1945 reagoval American Tourister na rostoucí poptávku po lehčích zavazadlech modelem Hi-Taper. V 60. letech pak spolupracoval s letuškami, aby zajistil maximální pohodlí a funkčnost svých výrobků. V roce 1993 se American Tourister spojil se společností Samsonite, čímž vznikl jeden z největších hráčů na trhu cestovních zavazadel. Dnes je značka přítomna ve více než 90 zemích.
American Tourister nabízí dokonalou kombinaci kvality, designu a praktičnosti. Jeho zavazadla jsou lehká, odolná a stylová, což z nich dělá ideálního společníka pro všechny typy cestovatelů. V naší nabídce najdete široký výběr textilních i skořepinových kufrů v různých velikostech a barvách. American Tourister je synonymem spolehlivosti a elegance za dostupnou cenu.




