Vaky na záda

Nejprodávanější

am349 VE
 
1 899 Kč
am349 AN
 
1 899 Kč
am349 bl
 
1 899 Kč
3 položek celkem
am349 VE Kód: AM-349-33
am349 AN Kód: AM-349-23
am349 bl Kód: AM-349-05

Vaky na záda: stylový a praktický módní doplněk 

Vaky na záda jsou stylovým a zároveň praktickým doplňkem. Vak má jednu prostornou kapsu pro vše, co potřebujete mít po ruce. 

Materiál vaků na záda

Vaky na záda jsou nejčastěji vyrobeny z polyesteru nebo textilu. Polyesterové vaky jsou nepromokavé a jednoduše je vyperete. Hodí se například na přenášení tenisek, kopaček, míče nebo třeba plavek a ručníku. Textilní vaky se hodí do města, k vodě i na výlet. Počítejte ale s tím, že nejsou nepromokavé a čištění je náročnější. 

Vzhled vaků na záda

Vaky připomínají školní sáčky na přezůvky. Přesto jsou v posledních letech stále oblíbenější. Proč? Jsou stylové, malé, lehké, skladné a velmi praktické. Uvnitř mívají jednu malou kapsičku, do které uložíte klíče nebo drobné mince. 

Jak vybrat vak na záda

Vaky na záda jsou velmi jednoduché a praktické. Vždy ale dbejte na kvalitu použitého materiálu. Vaky jsou poměrně náchylné na prodření a opotřebení, protože narozdíl od batohů nemají pevnou strukturu. Pokud chcete vak použít jen na přenášení špinavých tenisek nebo mokrých plavek, můžete sáhnout po levnějším modelu. Do města, na výlety nebo na festivaly zvolte stylový design a kvalitní zpracování. 

Vzory vaků na záda 

Výrobci vaků se v kreativitě rozhodně neomezují. V naší nabídce najdete jednoduché jednobarevné vaky i veselé obrázkové designy. Vaky většinou bývají unisex. Záleží jen na vás, jaký styl se vám líbí a sedne vám. 

Značky vaků na záda

Nabízíme vaky značek Bench, Bestway a Fabrizio. Velmi oblíbená je značka Bench, která spojuje kreativní design a kvalitu.

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrace