297 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Školní doplňky 

Děti ve škole potřebují spoustu pomůcek. Abyste před prvním školním dnem na nic nezapomněli, sepsali jsme pro vás seznam nejdůležitějších školních doplňků

Penály 

Školní penály jsou vhodné především pro děti na základních školách. Do jednopatrových penálů uložíte tužky, pera, menší sadu pastelek nebo fixů a malé nůžky. Do dvoupatrových a třípatrových penálů se vejde veškeré potřebné vybavení. 

Etue

Etue jsou studentská pouzdra na zip, vhodná především pro starší studenty. Pohodlně do nich schováte pero, tužku, pravítko i zvýrazňovače. Seženete je v tlumenějších barvách nebo s moderními vzory. 

Sáčky

Sáčky na obuv školáci unosí i ve volném čase. Nenechte se zmást jednoduchostí tohoto batůžku. Právě díky ní je tolik oblíbený. Hravě do něj strčíte tenisky, peníze i pití. Navíc bývá voděodolný a snadno ho vyperete. Je ideální například na kopačky po fotbale nebo na krátký školní výlet. 

Boxy na svačinu 

Svačina je důležitou součástí každého školního dne. Do boxů na svačinu schováte pečivo, zeleninu, ovoce a něco na zub. Nemusíte se bát, že se dětem jídlo v batohu rozmačká. Boxy jsou vyrobené z pevného plastu, který vydrží i zátěž všech učebnic. Svačinové boxy jsou zdobené veselými motivy, díky kterým dětem bude chutnat dvakrát tolik. 

Láhev na pití 

Děti by ve škole neměly zapomínat na pravidelný pitný režim. Vyhněte se nezdravým sladkým a energetickým nápojům. Pořiďte dětem stylovou láhev na pití a připravte jim domácí limonádu ze sirupu, ovoce a třtinového cukru. Pochutnají si a vy budete vědět, že myslíte na jejich zdraví. Lahve na pití jsou zdobené oblíbenými dětskými postavičkami

Desky a notesy

Už žádné oslí rohy. Desky poslouží jako ochrana sešitů a učebnic a zároveň pomohou k lepší organizaci batohu nebo aktovky. Snadno je sladíte s notesy nebo celým školním setem. Desky mají vnitřní klopy a jsou zajištěné jednou či dvěma gumičkami. Plastové desky na zip jsou ultralehké a nezatěžují dětská záda. Všechny potřebné poznámky si školáci zapíšou do stylových sešitů a notesů s linkovaným papírem. Děti si zamilují například plyšové zápisníky, které perfektně sladí se školní aktovkou. 

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrace