Atache kufr d&n
Kód: 2660-01Detailní popis produktu
Elegantní kožený atašé kufr z kolekce německé značky D&N.
- 2x kombinační číselný zámek.
- Madlo.
- Vnitřní podšívka.
- Vnitřní office výbava - přihrádky na dokumenty.
- Psací potřeby.
- Vizitky a jiné kancelářské potřeby.
- Možno zvětšit objem rozepnutím vnitřních cvoků.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Atašé kufry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 34 x 46 x 11 |
| Výška: | 34 cm |
| Šířka: | 46 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Objem: | 17 L |
| Barva: | černá |
| Barva detail: | černá |
| Hmotnost: | 2,60 kg |
| Materiál: | Kůže |
| Specifikace materiálu: | Kůže hovězí |
| Rozšířený: | 17 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | D&N |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Specialista na kožené zboží, cestovní zavazadla a příslušenství
Firma byla založena jakožto velkoobchod s koženým zbožím určeným především pro obchodní oblast. Sídlo podniku se nachází v Hachenburgu (Westerwald) v Německu. Během svého působení byl její sortiment rozšířen o cestovní zavazadla – cestovní kufry, cestovní tašky, kosmetické kufry, tašky do letadla a další cestovní doplňky. Všechny produkty jsou vyráběny dle dlouholetých postupů, patentovaných ISO certifikacemi. V roce 2007 byl pro optimalizaci logistických procesů zprovozněn moderní rozsáhlý sklad. Největší důraz kladou přednostně na dobrý servis, kvalitu výrobků a příznivý poměr mezi kvalitou a cenou.




