Nevybrali jste si nebo nevíte jaký dárek k Vánocům???? Kupte dárkový poukaz a vyberete později.

Batoh Business Travelite Work slim

Kód: 1742-04
Nezobrazovat
Značka: Travelite
999 Kč 826 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Textilní batoh slim německé značky Travelite série MY @WORK v antracitové barvě.

 • Textilní madlo pro nošení v ruce nebo zavěšení.
 • Polstrované popruhy na nošení na zádech s regulovatelnou délkou.
 • Příjěmně polstrovaná záda.
 • Hlavní kapsa na dvoucestný zip.
 • Kapsy na zip na přední straně batohu s organizérem.
 • Kapsa na notebook / laptop do 13 palců v zadní části hlavní kapsy.
 • Bohatá office výbava pro uložení všech potřebných drobností.
 • Síťované kapsy na boku batohu.
 • Skrytá kapsa v zádovém panelu pro uschování dokladů a cenností.
 • Popruh na zadní straně pro nasunutí na výsuvné madlo kufru.
 • Možno použít jako palubní zavazadlo u většiny leteckých společností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy
Záruka: 2 roky
Rozměry V x Š x H: 40 x 28 x 9
Výška: 40 cm
Šířka: 28 cm
Hloubka: 9 cm
Objem: 10 L
Barva: antracitová
Barva detail: antracitová
Hmotnost: 0,70 kg
Materiál: Textil
Specifikace materiálu: Polyester 600D
Rozšířený: 10 L
Záruka: 2 roky / let
Značka: Travelite
Kapsa na notebook: 13
Určení: Pánské

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Travelite speciální, odolná a lehká zavazadla s vysokou mobilitou

Travelite - tradice znamenitosti od roku 1949

Již od svého založení v roce 1949 se stal Travelite německým specialistou lehkých, funkčních a odolných zavazadel. Jde o rodinnou společnost, která je v současné době řízena již třetí generací. Výrobky Travelite jsou navrhovány a vyvíjeny v Německu, a sice s typickým německým zaměřením na nejčistší zpracování a kvalitu výrobků.

Travelite produkty jsou vyráběny za použití nejnovějších materiálů, příslušenství a výrobních technologií. Veškeré kroky výrobního procesu jsou průběžně monitorovány, aby byly zabezpečeny nejvyšší standardy surovin a řemeslného zpracování. Travelite také klade velký důraz na dodržování sociálních a etických standardů na pracovišti.

Historie Tavelite:

V roce 1949 založili podnikatelé Anna a Gerhard Winklerovi společnost Gerhard Winkler a spol. - výroba tašek, která se později rozvinula ve dnes široce známou značku Travelite. Travelite rostla rychle díky rozvoji inovativních produktů. V 60.letech přistoupili do firmy Gisela Nannen (dcera zakladatele) s jejím mužem Christianem Nannenem. Strategie firmy byla postavena tak, aby vyhovovala rostoucímu a měnícímu se trhu a různorodých nárokům. Výroba byla rozložena po celé Evropě, poté Jižní Americe a nakonec přesunuta do Asie. V roce 1999 se Jan-Oliver Nannen, již ze třetí generace rodiny, také stal součástí společnosti. V roce 2006 se jejich partnerem stal Alfred Gruber, ředitel prodeje Travelite. Doposud historie společnosti reprezentuje souvislou dráhu osobního vlastnictví a nadšení, inovativní flexibilitu a bezkonkurenční zaměření na potřeby zákazníků. 

Cíle Travelite:

My v Travelite považujeme sami sebe za řešitele problémů a partnery v poskytování služeb. Toto pojetí sebe sama  využíváme ve všech vztazích ať už jde o zákazníky nebo obchodní partnery. Travelite se drží strategie trvalého růstu. Díky zaměřenému rozvoji a dodávkám moderních a cenově příznivých výrobků je našim cílem trvalý růst na našem trhu. Pomocí geografické expanze do nových trhů a rozvoje produktů v nových výrobních segmentech docílíme trvalého rozvoje i na nových trzích.

Poslání Travelite:

My v Travelite usilujeme o rozvoj, výrobu a dodávky tašek/zavazadel, které usnadňují cestování a tím zlepšují mobilitu. Naším hlavním cílem je být spolehlivým obchodním partnerem ve všech vztazích.

Hodnoty/filozofie Travelite:

My v Travelite se snažíme o nastavení a dodržování stálé výměny informací s našimi partnery na trhu a zákazníky, abychom vytvořili pevnou vazbu skrze perfektní služby a výrobky. Tento postup je nám umožněn také díky dodržování pravidel v osobních vztazích v rámci hierarchie firmy. Jsme otevřeni novým nápadům. Jakémukoliv komunikačnímu partnerovi bude poskytnuta upřímná, přímá a přínosná zpětná vazba. 

Kvalita:

Již od počátku výroby jsou naše výrobky pečlivě ručně vyráběny za současného plnění nejvyšších standardů kvality. Proces výroby podléhá pravidelným a přísným kontrolám kvality, které probíhají před samotnou produkcí, při výrobě i po ukončení výroby. Všechny naše výrobky  jsou vyvinuty  a navrženy v Německu s typicky německým důrazem na funkčnost a nejlepší kvalitu v samém jádru tohoto vývojového procesu. Před hromadnou výrobou je nově vyvinutý výrobek hluboce testován v našich testovacích centrech. Při testování všech komponent, jako jsou rukojeti, kola, trolley systémy, skelet a materiály jednotlivě a následném testování hotových výrobků, můžeme na TRAVELITE garantovat trvale vysokou úroveň kvality výrobků.

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrace