Batoh Hedgren Comby Performance Trip L
Kód: HCMBP10-003Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Městské batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 53 x 34 x 20 cm |
| Výška: | 53 cm |
| Šířka: | 34 cm |
| Hloubka: | 20 cm |
| Objem: | 36 L |
| Barva: | černá |
| Barva detail: | černá |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
| Materiál: | Textil |
| Specifikace materiálu: | 100% RPET polyester |
| Rozšířený: | 40 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Hedgren |
| Kapsa na notebook: | 15,6 |
| Určení: | UNI |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Belgická značka Hedgren navrhuje tašky od roku 1993 s jednoduchou filozofií: vytvářet tašky, které nejen že splňují funkční potřeby každodenního života, ale také vypadají skvěle. V průběhu let si značka uvědomila, že funkčnost není určena pouze počtem přihrádek, kapes nebo zipů, ale především zkušeností, kterou mají zákazníci při používání těchto tašek, kabelek a batohů.
Hedgren se zaměřuje na design, který je stylový, praktičnost, která je přizpůsobena každodenním potřebám, a kvalitu, kterou si můžete užívat každý den. Díky těmto hodnotám se stala značka známá ve 52 zemích světa a oblíbená od Paříže, Šanghaje až po Sydney.
Tašky Hedgren jsou víc než jen doplňky – jsou to společníci pro každodenní život, které vyjadřují váš jedinečný smysl pro styl, aniž byste museli obětovat praktičnost nebo organizaci. To je taška, kterou budete milovat a která vám bude věrným partnerem na každém kroku.







