Batoh Travelite Basics

Kód: 96305-01
Značka: Travelite
1 559 Kč 1 288 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
15.4.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Textilní stylový batoh německé značky Travelite série Basics v oblíbené černé barvě. Lehký všestranný a moderně řešený batoh v jednoduchém stylu poskytne ochranu vašich věcí, ať už jdete do města nebo do přírody. Lze jej nasadit na rukojeť cestovního kufru.

 • Textilní madlo.
 • 3 kapsy na dvoucestný zip.
 • 2 menší přední kapsy na zip.
 • V přední kapse organizér, karabina na klíče.
 • Polstrovaná přihrádka na notebook do 15,6 palce.
 • Postranní kapsy.
 • Polstrovaná záda.
 • Popruhy na nošení na zádech s regulovatelnou délkou.
 • Zadní úchyt pro přichycení na trolej kufru.
 • Skrytá kapsa na zip na zadní straně batohu.
 • 2 přezky na stažení batohu dle potřeby.
 • Nastavitelný hrudní popruh.
 • Vodoodpudivý materiál.
 • Kvalitní dvoucestné zipy.
 • Logo značky na přední straně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy na notebooky
Záruka: 2 roky
Rozměry V x Š x H: 48 x 33 x 20
Výška: 48 cm
Šířka: 33 cm
Hloubka: 20 cm
Objem: 28 L
Barva: černá
Barva detail: černá
Hmotnost: 0,95 kg
Materiál: Textil
Specifikace materiálu: Polyester
Rozšířený: 28 L
Záruka: 2 roky / let
Značka: Travelite
Kapsa na notebook: 15,6
Určení: UNI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Travelite speciální, odolná a lehká zavazadla s vysokou mobilitou

Travelite - tradice znamenitosti od roku 1949

Již od svého založení v roce 1949 se stal Travelite německým specialistou lehkých, funkčních a odolných zavazadel. Jde o rodinnou společnost, která je v současné době řízena již třetí generací. Výrobky Travelite jsou navrhovány a vyvíjeny v Německu, a sice s typickým německým zaměřením na nejčistší zpracování a kvalitu výrobků.

Travelite produkty jsou vyráběny za použití nejnovějších materiálů, příslušenství a výrobních technologií. Veškeré kroky výrobního procesu jsou průběžně monitorovány, aby byly zabezpečeny nejvyšší standardy surovin a řemeslného zpracování. Travelite také klade velký důraz na dodržování sociálních a etických standardů na pracovišti.

Historie Tavelite:

V roce 1949 založili podnikatelé Anna a Gerhard Winklerovi společnost Gerhard Winkler a spol. - výroba tašek, která se později rozvinula ve dnes široce známou značku Travelite. Travelite rostla rychle díky rozvoji inovativních produktů. V 60.letech přistoupili do firmy Gisela Nannen (dcera zakladatele) s jejím mužem Christianem Nannenem. Strategie firmy byla postavena tak, aby vyhovovala rostoucímu a měnícímu se trhu a různorodých nárokům. Výroba byla rozložena po celé Evropě, poté Jižní Americe a nakonec přesunuta do Asie. V roce 1999 se Jan-Oliver Nannen, již ze třetí generace rodiny, také stal součástí společnosti. V roce 2006 se jejich partnerem stal Alfred Gruber, ředitel prodeje Travelite. Doposud historie společnosti reprezentuje souvislou dráhu osobního vlastnictví a nadšení, inovativní flexibilitu a bezkonkurenční zaměření na potřeby zákazníků. 

Cíle Travelite:

My v Travelite považujeme sami sebe za řešitele problémů a partnery v poskytování služeb. Toto pojetí sebe sama  využíváme ve všech vztazích ať už jde o zákazníky nebo obchodní partnery. Travelite se drží strategie trvalého růstu. Díky zaměřenému rozvoji a dodávkám moderních a cenově příznivých výrobků je našim cílem trvalý růst na našem trhu. Pomocí geografické expanze do nových trhů a rozvoje produktů v nových výrobních segmentech docílíme trvalého rozvoje i na nových trzích.

Poslání Travelite:

My v Travelite usilujeme o rozvoj, výrobu a dodávky tašek/zavazadel, které usnadňují cestování a tím zlepšují mobilitu. Naším hlavním cílem je být spolehlivým obchodním partnerem ve všech vztazích.

Hodnoty/filozofie Travelite:

My v Travelite se snažíme o nastavení a dodržování stálé výměny informací s našimi partnery na trhu a zákazníky, abychom vytvořili pevnou vazbu skrze perfektní služby a výrobky. Tento postup je nám umožněn také díky dodržování pravidel v osobních vztazích v rámci hierarchie firmy. Jsme otevřeni novým nápadům. Jakémukoliv komunikačnímu partnerovi bude poskytnuta upřímná, přímá a přínosná zpětná vazba. 

Kvalita:

Již od počátku výroby jsou naše výrobky pečlivě ručně vyráběny za současného plnění nejvyšších standardů kvality. Proces výroby podléhá pravidelným a přísným kontrolám kvality, které probíhají před samotnou produkcí, při výrobě i po ukončení výroby. Všechny naše výrobky  jsou vyvinuty  a navrženy v Německu s typicky německým důrazem na funkčnost a nejlepší kvalitu v samém jádru tohoto vývojového procesu. Před hromadnou výrobou je nově vyvinutý výrobek hluboce testován v našich testovacích centrech. Při testování všech komponent, jako jsou rukojeti, kola, trolley systémy, skelet a materiály jednotlivě a následném testování hotových výrobků, můžeme na TRAVELITE garantovat trvale vysokou úroveň kvality výrobků.

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrace