Cestovní batoh Roncato IRONIK Ryanair

Kód: 415336-68
Nezobrazovat
Značka: Roncato
1 490 Kč 1 231 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cestovní multifunkční textilní batoh italské značky Roncato v tyrkysové barvě série IRONIK. Toto palubní zavazadlo si můžete vzít s sebou do letadla, jak vyžaduje společnost Ryanair. Má rozměry, které akceptuje většina leteckých společností.

  • Textilní horní a boční madlo pro nošení v ruce.
  • Velká hlavní kapsa na dvoucestný zip.
  • Vedlejší kapsa na zip.
  • Popruhy na nošení na zádech s regulovatelnou délkou.
  • Kapsa na zip na přední straně.
  • Možnost rozepnutí velké kapsy skoro po celém obvodu pro jednoduší vložení všech věcí.
  • Vnitřní kapsa na zip, kapsa na notebook.
  • Velikost batohu je většinou leteckých společností akceptována jako palubní zavazadlo.
  • Možnost zvětšení objemu batohu rozepnutím obvodového zipu, před rozšířením má batoh hloubku 15 cm a po rozšíření 20 cm.
  • Logo značky na přední straně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy do letadla
Záruka: 2 roky
Rozměry V x Š x H: 40 x 25 x 20
Výška: 40 cm
Šířka: 25 cm
Hloubka: 20 cm
Objem: 15 L
Zvětšení objemu: Ano
Barva: tyrkysová
Barva detail: tyrkysová
Hmotnost: 0,80 kg
Materiál: Textil
Specifikace materiálu: Polyester / Nylon
Rozšířený: 20 L
Záruka: 2 roky / let
Značka: Roncato
Kapsa na notebook: 15
Určení: UNI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italská zavazadla Roncato s prvotřídní kvalitou a širokým sortimentem

Italská prvotřídní značka s dlouholetou tradicí neustále investující do výzkumu a rozvoje nových produktů, aby dostatečně plnila poptávku trhu. V nabídce je široká škála produktů určených pro cestování – cestovní textilní a plastové kufry, cestovní tašky, obaly na šaty, tašky do letadla, kosmetické kufry a cestovní doplňky. Dále jsou to pilotní kufry, aktovky, tašky přes rameno, tašky na notebook, peněženky a jiná drobná kožená galanterie.

Jako malý kluk pomáhal Giovanni Roncato svému otci Antoniovi, který od 40.let pracoval, učil se a úspěšně plnil požadavky budoucích cestovatelů v oblasti výroby zavazadel. Později v 70.letech byla založena firma Valigeria Roncato S.p.A a Giovanni se stal jejím prezidentem. Když byla zprovozněna montážní linka, tenkrát první v Evropě, znamenalo to důležitý mezník pro Valigerii Roncato, který umístil firmu mezi přední světové výrobce zavazadel.
Výroba firmy výrazně vzrostla v 80.letech a s jejími zkušenostmi a přetrvávajícími výzkumy inovativních výrobků nabízela nové produkty, jako např. nylonové či polyesterové kufry. V následujících 20 letech pak vzrostla produkce syntetických kufrů a ochranných pouzder, s níž posílila svůj růst i celá společnost a získala vedoucí pozici ve svém oboru.

V 90.letech Giovanni Roncato umožnil díky svým inovativním nápadům celé společnosti učinit další významný krok v produkci tzv. "skořepinových" kufrů pomocí vstřikování polypropylenu, což mu pomohlo k tomu, učinit z firmy předního výrobce v Itálii i zahraničí. Obrovským nápadem byl kufr Sphera - ovladatelný jedním prstem, který odstartoval výrobu několika milionů kusů, dále Teenager - barevná edice pro mladé, nebo Venice typická svým elegantním a vytříbeným stylem. V roce 2004 vytvořili lehký Flexi model schopný otočení o 360 stupňů pro ty nejnáročnější zákazníky. Od této doby se firma nepřetržitě rozvíjela, nabízela cestovatelům speciální kolekce "skořepinových" kufrů z polypropylenu a širokou škálu měkkých zavazadel, kancelářských funkčních pouzder a propracovaných kožených výrobků.

V posledních letech byla na trh uvedena linie Roncato UNO SL. nynější prvotřídní produkce firmy. Tato vysoce funkční a propracovaná edice v polykarbonátu nabízí ideální kombinaci lehkosti, masivnosti, bezpečnosti, praktičnosti a designu. Tyto výrobky jsou vysoce inovativní a chráněné exklusivními průmyslovými vlastnickými právy. Polypropylenové a polykarbonátové kufry jsou v současné době vyráběny dle originálních výrobních postupů.

V dnešní době rodina Roncato klade důraz na vysokou kvalitu, vykázanou certifikací ISO 9001, dále produkty pyšnící se označením "Made in Italy", používání technologií nových generací a přísné vnitřní kontroly. Naprosto specifickým rysem rodiny Roncato a RV Roncato je vášeň a know-how, předávané z generace na generaci, snaha o nefalšovaný výrobek a vzrůstající zaměření na životní prostředí a mezilidské vztahy.

RV RONCATO nyní působí v 52 zemích světa s rozmanitými výrobky a logistickými areály, které pokrývají celkovou plochu o rozloze 250000m2. Giovanni Roncato a jeho čtyři děti pevně věří, že R&D, kvalita pruduktů a styl, ekologická uvědomělost a vysoce specializovaní zaměstnanci jsou tím, co trh požaduje.

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrace