Cestovní kufr American Tourister Triple Trace M
Kód: MB1002-41Detailní popis produktu
Cestovní kufr American Tourister linie Triple Trace v modré barvě se čtyřmi kolečky, TSA zámkem, rozšířením kufru a vnitřní přepážkou na zip.Tento kufr představuje moderní nádech, lehkost a skvělý design.
- lehký a odolný
- integrovaný zámek TSA
- rozšiřitelný
- čtyři dvojitá kolečka pro snadnou manipulaci
- ruční madla
- nastavitelná výsuvná rukojeť
- křížové upínání popruhem
- síťovaná kapsa na zip
- menší vnitřní kapsa na zip
- barevné detaily
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střední kufry 56-66 cm |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 67 x 45 x 28,5 |
| Výška: | 67 cm |
| Šířka: | 45,5 cm |
| Hloubka: | 28,5 cm |
| Objem: | 69 L |
| Zvětšení objemu: | Ano |
| Barva: | modrá |
| Barva detail: | modrá |
| Hmotnost: | 3,70 kg |
| Kolečka: | 4 kolečka |
| Materiál: | ABS |
| Specifikace materiálu: | ABS |
| Rozšířený: | 79 L |
| Zámek: | TSA zámek |
| Záruka: | 3 roky |
| Značka: | American Tourister |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kvalita, nízká váha a přiměřená cena – to je American Tourister
Značka byla založena v roce 1933 Solem Kofflerem, který chtěl vytvořit odolné a dostupné zavazadlo. Jako průkopník v oblasti plastových kufrů vyrobil téměř nezničitelné modely. Již v roce 1945 reagoval American Tourister na rostoucí poptávku po lehčích zavazadlech modelem Hi-Taper. V 60. letech pak spolupracoval s letuškami, aby zajistil maximální pohodlí a funkčnost svých výrobků. V roce 1993 se American Tourister spojil se společností Samsonite, čímž vznikl jeden z největších hráčů na trhu cestovních zavazadel. Dnes je značka přítomna ve více než 90 zemích.
American Tourister nabízí dokonalou kombinaci kvality, designu a praktičnosti. Jeho zavazadla jsou lehká, odolná a stylová, což z nich dělá ideálního společníka pro všechny typy cestovatelů. V naší nabídce najdete široký výběr textilních i skořepinových kufrů v různých velikostech a barvách. American Tourister je synonymem spolehlivosti a elegance za dostupnou cenu.




