Cestovní Kufr Hedgren YUNO S FP kapsa
Kód: HRAKU01SFP-915Detailní popis produktu
YUNO S FP přidává praktickou přední kapsu pro rychlý přístup k notebooku, tabletu nebo cestovním drobnostem. Je postavený z polykarbonátu Makrolon® a jezdí na kolečkách Hinomoto, takže spojuje prémiový výkon s chytrou funkčností. Ideální volba pro obchodní cestovatele a digitální nomády stále na cestách.
- Přední kapsa s polstrovanými přihrádkami na notebook 14" a tablet
- Integrovaná RFID ochrana a organizér na dokumenty
- Polykarbonát Makrolon® (50 % recyklovaného polykarbonátu)
- Dvojitá kolečka Hinomoto – tichý a hladký pojezd
- TSA zámek a přední kapsa uzamykatelná
- 5letá záruka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cestovní kufry a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 5413507237421 |
| Rozměry V x Š x H: | 55 x 35 x 25 |
| Výška: | 55 cm |
| Šířka: | 35 cm |
| Hloubka: | 25 cm |
| Objem: | 40,4 L |
| Zvětšení objemu: | Ne |
| Barva: | modrá |
| Barva detail: | modrá |
| Hmotnost: | 3,3 kg |
| Kolečka: | 4 kolečka |
| Materiál: | Polykarbonát |
| Specifikace materiálu: | Polykarbonát 100% Makrolon |
| Zámek: | TSA zámek |
| Záruka: | 5 let |
| Značka: | Hedgren |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Belgická značka Hedgren navrhuje tašky od roku 1993 s jednoduchou filozofií: vytvářet tašky, které nejen že splňují funkční potřeby každodenního života, ale také vypadají skvěle. V průběhu let si značka uvědomila, že funkčnost není určena pouze počtem přihrádek, kapes nebo zipů, ale především zkušeností, kterou mají zákazníci při používání těchto tašek, kabelek a batohů.
Hedgren se zaměřuje na design, který je stylový, praktičnost, která je přizpůsobena každodenním potřebám, a kvalitu, kterou si můžete užívat každý den. Díky těmto hodnotám se stala značka známá ve 52 zemích světa a oblíbená od Paříže, Šanghaje až po Sydney.
Tašky Hedgren jsou víc než jen doplňky – jsou to společníci pro každodenní život, které vyjadřují váš jedinečný smysl pro styl, aniž byste museli obětovat praktičnost nebo organizaci. To je taška, kterou budete milovat a která vám bude věrným partnerem na každém kroku.




