Cestovní Kufr Hedgren YUNO S
Kód: HRAKU01S-003Detailní popis produktu
YUNO S splňuje rozměry pro příruční zavazadlo dle IATA, nabízí snadnou ovladatelnost a prémiovou odolnost. Skořepina z polykarbonátu Makrolon®, dvojitá kolečka Hinomoto a integrovaný TSA zámek zajišťují tichou a bezpečnou jízdu na cestách. Ideální na výlety 2–3 dny, tento příruční kufr se čtyřmi kolečky spojuje moderní design s cestovním know-how značky Hedgren.
- Polykarbonát Makrolon® (50 % recyklovaného polykarbonátu)
- Dvojitá kolečka Hinomoto – plynulý pojezd a tlumení nárazů
- Integrovaný TSA zámek a odnímatelná visačka s ID
- Více úchytů pro snadné zvedání a přenášení
- Prostorný interiér s přepážkou, síťovanou kapsou a kapsou na mokré věci
- 5letá záruka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cestovní kufry a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 5413507237445 |
| Rozměry V x Š x H: | 55 x 35 x 25 |
| Výška: | 55 cm |
| Šířka: | 35 cm |
| Hloubka: | 25 cm |
| Objem: | 40,4 L |
| Zvětšení objemu: | Ne |
| Barva: | černá |
| Barva detail: | černá |
| Hmotnost: | 3,05 kg |
| Kolečka: | 4 kolečka |
| Materiál: | Polykarbonát |
| Specifikace materiálu: | Polykarbonát 100% Makrolon |
| Zámek: | TSA zámek |
| Záruka: | 5 let |
| Značka: | Hedgren |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Belgická značka Hedgren navrhuje tašky od roku 1993 s jednoduchou filozofií: vytvářet tašky, které nejen že splňují funkční potřeby každodenního života, ale také vypadají skvěle. V průběhu let si značka uvědomila, že funkčnost není určena pouze počtem přihrádek, kapes nebo zipů, ale především zkušeností, kterou mají zákazníci při používání těchto tašek, kabelek a batohů.
Hedgren se zaměřuje na design, který je stylový, praktičnost, která je přizpůsobena každodenním potřebám, a kvalitu, kterou si můžete užívat každý den. Díky těmto hodnotám se stala značka známá ve 52 zemích světa a oblíbená od Paříže, Šanghaje až po Sydney.
Tašky Hedgren jsou víc než jen doplňky – jsou to společníci pro každodenní život, které vyjadřují váš jedinečný smysl pro styl, aniž byste museli obětovat praktičnost nebo organizaci. To je taška, kterou budete milovat a která vám bude věrným partnerem na každém kroku.




