Cestovní kufr Samsonite Flux 4W S

Kód: CB0001-41
Značka: Samsonite
5 899 Kč 4 875 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cestovní kabinový kufr Samsonite Flux 55 cm v tmavší modré barvě. Linie Flux má jen to nejlepší z polypropylenových zavazadel. Skořepinové zavazadlo se skrytou expanzí díky dvojitému zipu. Super moderní design, který zaujme každým svým detailem na první pohled.

  • rozšiřitelný
  • chráněný dvojitý zip
  • integrovaný kombinační zámek TSA
  • kabinové zavazadlo /palubní
  • čtyři dvojitá kolečka pro snadný všesměrný pojezd
  • nastavovací (vysouvací) dvoutrubková rukojeť
  • křížové fixační upínací pásy na oděvy
  • boční a vrchní ruční madlo
  • látková dělící přepážka na zip
  • štítek na adresu

Doplňkové parametry

Kategorie: Palubní kufry do 55 cm
Záruka: 5 let
Rozměry V x Š x H: 55 x 40 x 20
Výška: 55 cm
Šířka: 40 cm
Hloubka: 20 cm
Objem: 37 L
Zvětšení objemu: Ano
Barva: modrá
Barva detail: modrá
Hmotnost: 2,70 kg
Kolečka: 4 kolečka
Materiál: Polypropylen
Specifikace materiálu: Polypropylen 100%
Rozšířený: 44 L
Zámek: TSA zámek
Záruka: 5 roky / let
Značka: Samsonite

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvalitní cestovní kufry a zavazadla

Společnost Samsonite vznikla 10. března 1910 v americkém Denveru v Coloradu. Byla založena společností Black Hawk, konkrétně prodavačem zavazadel v Coloradu Jessem Shwaydrem (1882- 1970)  jako Shwayder Trunk Manufacturing Company. Shwayder pojmenoval jeden ze svých počátečně vyrobených kufrů Samson, po biblickém silákovi. V roce 1965 se tyto kufry staly jedněmi z nejprodávanějších produktů a změnil se název na Samsonite.

Po změně vlastnictví společnosti se Samsonite v květnu roku 2005 přestěhovala z Denveru do Mansfieldu v Massachusetts. 

Samsonite je dnes jedním z největších prodejců zavazadel na trhu. Výrobky se prodávají ve více než 100 zemích světa, v Asii, Severní Americe, Evropě či v Latinské Americe, a to prostřednictvím různých velkoobchodních distibučních kanálů, maloobchodních prodejen provozovaných naší společností i prostřednictvím elektronického obchodování.

Samsonite nabízí spolehlivé, funkční, maximálně kvalitní, lehké a originální výrobky. Snaží se neustále vycházet vstříc měnícím se potřebám zákazníků, sleduje nové trendy a styly. Nabízí elegantní styl a komfort s využitím kvalitních materiálů a nejnovějších technologií pro dlouhodobou trvanlivost.

Značka Samsonite má celosvětové uznání a díky tomu má vedoucí postavení na trhu. To vyplývá především z významného rozsahu, inovací produktů, globální ditribuční a zdrojové schopnosti a vysoce kvalitních produktů.

Od této prémiové značky najdete v naší nabídce cestovní kufry od malé velikosti S po velkou L, tašky do letadla, kosmetické tašky nebo obaly na šaty. 

Produkty Samsonite jsou stvořeny pro všechny, kteří rádi cestují. Nabídka produktů je směřována jak na běžné cestovatele, tak i pro každodenně cestující nadšence, což zaručuje spokojenost i náročnějších zákazníků.

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrace