03-06.04. 2026 Zavřeno
Cestovní kufr SCION L
Kód: 9170-90Detailní popis produktu
Plastový kufr 76 cm v béžové barvě s potiskem london z kolekce německé značky scion na 4 otočných kolečkách o 360 stupňů v moderním designu.- Uzavírání zipem.
- Boční i horní madlo je plastové.
- Vnitřní textilní podšívka s potiskem.
- Vnitřní kapsa na zip.
- Textilní přepážka uvnitř kufru.
- Uzamčení obvodového zipu zajišťuje kombinační zámek tsa na boku kufru.
- Kufr je vyroben z kombinace materiálů zajišťujících pružnost.
- Pevnost a odolnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Velké kufry 67-81 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 76 x 46 x 30 |
| Výška: | 76 cm |
| Šířka: | 46 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Objem: | 99 L |
| Zvětšení objemu: | Ne |
| Barva: | vícebarevná |
| Barva detail: | vícebarevná |
| Hmotnost: | 4,20 kg |
| Kolečka: | 4 kolečka |
| Materiál: | ABS |
| Specifikace materiálu: | ABS/polykarbonát |
| Rozšířený: | 99 L |
| Zámek: | kódový zámek |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Scion |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
