Cestovní kufr Titan Eternity 4W L
Kód: 3999944-56Související produkty
Detailní popis produktu
Exkluzivní skořepinový kufr 75 cm na čtyřech kolečkách s integrovaným TSA zámkem v patentovém zavírání německé značky Titan exkluzivní série ETERNITY v oblíbené stříbrné barvě. TITAN ETERNITY: první hliníkový kufr na světě s polymerovým rámem. Tato jedinečná kombinace tlumí nárazy a minimalizuje promáčknutí. Zde se exkluzivita potkává s inovací. Kufr je vybaven kvalitními koženými madly, prvotřídními kolečky s kuličkovými ložisky a plynule nastavitelnou teleskopickou rukojetí. Hliníkový kufr TITAN Eternity kombinuje inovativní technologii s nadčasovou elegancí. Design stvořený, aby vydržel věčnost.
- První hliníkový kufr na světě s polymerovým rámem
- Zesílené ochranné rohy
- Výsuvná rukojeť
- 4 mimořádně tichá dvojitá kolečka s kuličkovými ložisky
- 2x kombinační zámek TSA v patentovém zavírání kufru
- Horní a boční kvalitní kožené madlo
- Oboustranný balící systém
- Uvnitř upínací popruhy v praktickém tvaru Y, zipové kapsy
- Vnitřní podšívka z recyklovaného polyesteru
- Logo značky na přední straně
- Vyrobeno v Německu
- Prodloužená záruka na 10 let
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Velké kufry 67-81 cm |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Rozměry V x Š x H: | 75 x 53 x 30 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 53 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Objem: | 101 L |
| Zvětšení objemu: | Ne |
| Barva: | stříbrná |
| Barva detail: | Stříbrná |
| Hmotnost: | 6,7 kg |
| Kolečka: | 4 kolečka |
| Materiál: | Aluminium |
| Specifikace materiálu: | Aluminium |
| Rozšířený: | 101 L |
| Zámek: | TSA zámek |
| Záruka: | 10 let |
| Značka: | Titan Koffermanufaktur |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Kvalita, ruční práce made in Germany

Tradice se snoubí s inovací


