Cestovní taška-batoh Southwest
Kód: 30288-0628Detailní popis produktu
Cestovní taška německé značky soutwest 69 cm na kolečkách v modrošedé barvě.
- Výsuvné madlo pro pohodlnou manipulaci na kolečkách.
- 2 inline kolečka na rozích tašky.
- Možno nosit v ruce nebo na stavitelném popruhu přes rameno.
- Který lze odepnout.
- Vnější kapsy na zip.
- Vnitřní textilní podšívka.
- Ve spodní části tašky schované popruhy s volitelnou délkou na nošení na zádech jako batoh.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cestovní tašky na kolečkách |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 69 x 32 x 32 |
| Výška: | 32 cm |
| Šířka: | 69 cm |
| Hloubka: | 32 cm |
| Objem: | 70 L |
| Barva: | modrá |
| Barva detail: | modrá |
| Hmotnost: | 2,50 kg |
| Kolečka: | 2 kolečka |
| Materiál: | Textil |
| Specifikace materiálu: | Polyester 600D |
| Rozšířený: | 70 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Southwest |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
chytrá volba pro každodenní cestování
Značka Southwest Bound patří do portfolia německé firmy Sieber, která sahá až do roku 1652. Za staletí vývoje se firma vypracovala mezi evropskou špičku v oblasti výroby tašek, s roční produkcí přes 5 milionů kusů.
Pod značkou Southwest Bound najdete širokou nabídku cestovních a sportovních tašek, batohů, ledvinek i tašek přes rameno – vše navržené s důrazem na praktičnost, funkčnost a cenovou dostupnost.
Pokud hledáte spolehlivou kvalitu za skvělou cenu, Southwest Bound je jasná volba. Žádné zbytečné příplatky, jen chytrý design, odolné materiály a pohodlné nošení – ideální pro ty, kdo chtějí cestovat lehce, chytře a bez kompromisů.



