Cestovní taška d&n
Kód: 7712-01Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bez koleček |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4026062771210 |
| Rozměry V x Š x H: | 28 x 59 x 31 |
| Výška: | 28 cm |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 31 cm |
| Objem: | 51 L |
| Barva: | černá |
| Barva detail: | černá |
| Hmotnost: | 1,50 kg |
| Materiál: | Textil |
| Specifikace materiálu: | Polyester 900D |
| Rozšířený: | 51 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | D&N |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Specialista na kožené zboží, cestovní zavazadla a příslušenství
Firma byla založena jakožto velkoobchod s koženým zbožím určeným především pro obchodní oblast. Sídlo podniku se nachází v Hachenburgu (Westerwald) v Německu. Během svého působení byl její sortiment rozšířen o cestovní zavazadla – cestovní kufry, cestovní tašky, kosmetické kufry, tašky do letadla a další cestovní doplňky. Všechny produkty jsou vyráběny dle dlouholetých postupů, patentovaných ISO certifikacemi. V roce 2007 byl pro optimalizaci logistických procesů zprovozněn moderní rozsáhlý sklad. Největší důraz kladou přednostně na dobrý servis, kvalitu výrobků a příznivý poměr mezi kvalitou a cenou.







