Dámská taška Hedgren Cocoon Cosy
Kód: HCOCN02-920Související produkty
Detailní popis produktu
Dámská taška Hedgren Cocoon Cosy ve světle zelené žíhané ( dle výrobce Covert Green ) barvě. Stylová, praktická a příjemně „měkká“ na pohled i na nošení – přesně taková je dámská taška z kolekce Cocoon Cosy od Hedgren. Tohle není kabelka na efekt, ale parťák na každý den, který zvládne práci, město i rychlý výlet. Zajímavým detailem jsou perfektně sladěné kontrastní pruhy na obou bočních kapsách tašky. Povrch tašky je vyroben z vodoodpudivého a protiprachového materiálu.
- Hlavní kapsa na zip s vnitřní kapsičkou
- Přední kapsa na zip
- 2 postranní kapsy
- Karabina na klíče
- Nastavitelný popruh
- Přívěsek Hedgren
- Vodoodpudivý a protiprachový materiál
- Logo Hedgren
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 18 x 27 x 8 |
| Výška: | 18 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Objem: | 3,9 L |
| Barva: | zelená |
| Barva detail: | světle zelená |
| Hmotnost: | 0,32 kg |
| Materiál: | Textil |
| Specifikace materiálu: | Polyester |
| Rozšířený: | 3,9 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Hedgren |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Belgická značka Hedgren navrhuje tašky od roku 1993 s jednoduchou filozofií: vytvářet tašky, které nejen že splňují funkční potřeby každodenního života, ale také vypadají skvěle. V průběhu let si značka uvědomila, že funkčnost není určena pouze počtem přihrádek, kapes nebo zipů, ale především zkušeností, kterou mají zákazníci při používání těchto tašek, kabelek a batohů.
Hedgren se zaměřuje na design, který je stylový, praktičnost, která je přizpůsobena každodenním potřebám, a kvalitu, kterou si můžete užívat každý den. Díky těmto hodnotám se stala značka známá ve 52 zemích světa a oblíbená od Paříže, Šanghaje až po Sydney.
Tašky Hedgren jsou víc než jen doplňky – jsou to společníci pro každodenní život, které vyjadřují váš jedinečný smysl pro styl, aniž byste museli obětovat praktičnost nebo organizaci. To je taška, kterou budete milovat a která vám bude věrným partnerem na každém kroku.




