Dětská ledvinka Bestway
Kód: 40313-1600Detailní popis produktu
Dětská textilní malá ledvinka německé značky Bestway v bílé barvě s potiskem. Ledvinku můžete pořídit k jakémukoli účelu, kde potřebujete mít při ruce své potřeby jako peněženku, klíče, mobil apod.
- Hlavní kapsa na zip
- Přední kapsa na zip
- Maximální délka popruhu je 75 cm
- Logo Bestway vpředu a barevný moderní potisk
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ledvinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4002282192363 |
| Rozměry V x Š x H: | 14 x 18 x 5 |
| Výška: | 14 cm |
| Šířka: | 18 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Objem: | 0,5 L |
| Barva: | bílá |
| Barva detail: | bílá |
| Hmotnost: | 0,20 kg |
| Materiál: | Textil |
| Specifikace materiálu: | Polyester 300D |
| Rozšířený: | 0,5 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | BestWay |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Bestway – německá kvalita, která cestuje s vámi
Značka Bestway je už téměř 30 let synonymem pro kvalitu, funkčnost a moderní design. Ať už vyrážíte do práce, do školy, na víkend nebo na delší cesty, Bestway má pro vás stylového a spolehlivého parťáka.
V naší nabídce najdete široký výběr produktů – od trendy víkendových tašek, přes městské batohy, školní tašky, až po elegantní byznys aktovky a tašky na notebooky. Každý kousek je navržen s důrazem na ergonomii, odolnost a moderní vzhled, aby skvěle zapadl do vašeho každodenního života.
Proč zvolit Bestway?
✔ Inovativní design – Spojení módy a funkčnosti, které usnadňuje život.
✔ Kvalitní materiály – Odolnost, která vydrží roky používání.
✔ Promyšlené detaily – Praktické přihrádky, ergonomické prvky a moderní vychytávky.
Nezáleží na tom, kam máte namířeno – Bestway vás bude vždy stylově doprovázet! 🚀🎒




