Dětský kufr Motýl - 2. jakost
Kód: B-20672-2102Detailní popis produktu
Dětský cestovní kufr se dvěma kolečky německé značky Fabrizio v růžové barvě s motivem motýlka. S tímto pohodlným cestovním kufrem zažije vaše dítě jistě mnoho dobrodružných cest, na které se nezapomíná. Kufry na kolečkách nezatěžují záda.
Kufřík je nový, deformovaná spodní část, špatně stojí, jinak vše funkční - viz poslední fotky.
- Výsuvná rukojeť
- 2 kolečka
- 2 nožičky pro stání kufru
- Hlavní kapsa s dvoucestným zipem
- Přední kapsa na zip
- Poutko pro nošení v ruce
- Odolný materiál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2. Jakost |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 42 x 32 x 21 |
| Výška: | 42 cm |
| Šířka: | 32 cm |
| Hloubka: | 21 cm |
| Objem: | 20 L |
| Barva: | růžová |
| Barva detail: | růžová |
| Hmotnost: | 0,90 kg |
| Kolečka: | 2 kolečka |
| Materiál: | Textil |
| Specifikace materiálu: | Polyester 300D / 600D |
| Rozšířený: | 20 L |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Fabrizio |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
kvalita a styl pro každou cestu
Fabrizio je značka, která patří pod renomovanou německou společnost Sieber, jenž má více než 350 let dlouhou tradici. Od svého vzniku v roce 1652 se Sieber etablovala mezi nejvýznamnější výrobce tašek a zavazadel v Evropě, s roční produkcí přes 5 milionů kusů.
Pod značkou Fabrizio najdete cestovní doplňky, dámské tašky, batůžky, tašky přes rameno a také dětské kufříky a cestovní tašky, které spojují funkčnost a styl. Fabrizio je známé svou širokou nabídkou plážových tašek a zavazadel pro každého cestovatele, včetně malých dobrodruhů.
🔹 Moderní design a kvalita – každé zavazadlo je navrženo s ohledem na aktuální módní trendy a kvalitu.
🔹 Testováno pro váš klid – produkty značky Fabrizio jsou vyráběny z odolných materiálů a podrobeny testům renomovaných zkušebních ústavů, aby splňovaly vysoké standardy kvality.
🔹 Praktické a stylové – ať už potřebujete batůžek na denní nošení, tašku přes rameno, nebo cestovní doplňky, Fabrizio vám nabídne perfektní řešení pro vaše cesty.
S Fabrizio budete připraveni na každou cestu s praktickým a stylovým zavazadlem, které splní vaše nároky na design i kvalitu. 🧳👛




