Lahve na pití

Nejprodávanější

4 položek celkem

Láhev na pití 

Děti by ve škole neměly zapomínat na pravidelný pitný režim. Vyhněte se nezdravým sladkým a energetickým nápojům. Pořiďte dětem stylovou láhev na pití a připravte jim domácí limonádu ze sirupu, ovoce a třtinového cukru. Pochutnají si a vy budete vědět, že myslíte na jejich zdraví. Lahve na pití jsou zdobené oblíbenými dětskými postavičkami

Výhody láhve na pití 

Znovupoužitelné lahve na pití mají několik výhod. Některé oceníte spíše vy, jako rodiče. Jiné udělají radost dětem. Jaké to jsou? Láhve na pití jsou:

  • stylové,
  • ekologické, 
  • znovupoužitelné.

Díky lahvím na vodu budou mít děti zajištěný pravidelný pitný režim. Naše láhve jsou navíc vyrobeny z měkkých plastů, které neobsahují BPA a nezpůsobují alergie. Jistě vás potěší, že je můžete mýt v myčce

Motivy lahví na pití 

Na lahvích na pití najdete oblíbené dětské motivy. Pro holčičky se hodí například růžová s pandami, sovičkami, kočkami nebo s jednorožcem. Pro kluky vyberte lahev s piráty, fotbalem nebo motorkami. Některé lahve jsou unisex a hodí se pro děti v každém věku. 

Značky lahví na pití 

Lahve na pití nabízíme především od značky Baagl. Tato značky vyrábí a prodává certifikované školní aktovky, batohy a širokou škálu dalších produktů do školy. Při jejich vývoji a výrobě klade důraz na kvalitu provedení, aktuální trendy, moderní design, funkčnost a nadčasovost.

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrace