03-06.04. 2026 Zavřeno
Plastový kufr SCION M bazar
Kód: 9460B-13Detailní popis produktu
Plastový kufr 60 cm v ocelové barvě s prolisy z kolekce německé značky scion na 4 otočných kolečkách o 360 stupňů v moderním designu. Kufr je nový nepoužitý, na horní straně je trochu poškrábán viz foto. Kufr je plně funkční.
- Nové, nepoužité zboží. Kufr je na horní straně poškrábán.
- Uzavírání zipem.
- Boční i horní madlo je plastové.
- Vnitřní textilní podšívka s potiskem.
- Vnitřní kapsa na zip.
- Textilní přepážka uvnitř kufru.
- Kombinační zámek tsa na boku kufru zajišťující jezdce zipu.
- Kufr je vyroben z materiálů zajišťujícího pevnost a odolnost vůčí poškrábání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2. Jakost |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 66 x 42 x 25 |
| Výška: | 66 cm |
| Šířka: | 42 cm |
| Hloubka: | 25 cm |
| Objem: | 63 L |
| Barva: | šedá |
| Barva detail: | ocelová |
| Hmotnost: | 3,40 kg |
| Kolečka: | 4 kolečka |
| Materiál: | ABS |
| Specifikace materiálu: | ABS |
| Rozšířený: | 63 L |
| Zámek: | TSA zámek |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | Scion |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
