PPL

Soukromá adresa B2C - výhody využití přepravní služby PPL

Než k vám přijede dodávka PPL, bude Vás řidič sám kontaktovat na uvedeném telefonním čísle, aby Vám oznámil, že Vám veze zásilku. Standardní čas doručení je 8-18 hodin.
Přesný čas doručení nelze upřesnit. Přibližný harmonogram doručení na Vaše PSČ můžete zjistit ve sledování zásilky po zadání čísla zásilky na www.ppl.cz

Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz. Zásilka bude doručena zpravidla následující pracovní den po převzetí zásilky.

 

Platba platební kartou:


Tuto službu lze využít u produktu Soukromá adresa a Soukromá adresa – Večerní doručení pro platbu doběrečného. Většina řidičů je vybavena mobilním platebním terminálem a tiskárnou. O způsobu zaplacení se svobodně rozhodnete až v momentě převzetí zásilky. Služba není 100% garantována ze strany PPL. 

 

Převzetí a reklamace:


Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dní. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrace