Pravidla soutěže

PRAVIDLA SOUTĚŽE

I. DOBA TRVÁNÍ SOUTĚŽE
Soutěž bude probíhat od 13. 10. 2021 do 20. 10. 2021 a je určena pro soutěžící z Česka i Slovenska.

II. PODMÍNKY ÚČASTI V SOUTĚŽI
Podmínkou zařazení do soutěže je:

  • na e-shopu www.nejkufry.cz vybrat produkt, který chce soutěžící vyhrát a vložit odkaz do komentáře u soutěžního příspěvku na facebookové stránce Nejkufry.cz,
  • k vybranému produktu do komentáře napsat, proč si zvolil právě tento produkt.


Každý soutěžící se může soutěže zúčastnit pouze jednou.

III. JAK BUDE VYBRÁN VÍTĚZ?
Vítěze soutěže a případné náhradní vítěze vybereme v sídle společnosti HETRA Media s.r.o., Třebohostická 564/9, Praha 10, 100 00 Strašnice z komentářů na facebookové stránce nejkufry.cz O výhře budeme výherce informovat v komentářích daného soutěžního příspěvku.

IV. VÝHRA
Výhrou v soutěži je libovolný produkt z e-shopu www.nejkufry.cz Vítězům soutěže zašleme výhru poštou nebo si ji mohou osobně vyzvednout na adrese Nejkufry.cz, Dopraváků 749/3, (Areál Genius), Praha 8, 184 00. 
Výhru nelze vyplatit v hotovosti, též ji nelze vymáhat soudně.

V. VÝHERCE
Výherci budou vyhlášeni v komentářích pod soutěžním příspěvkem na facebookové stránce nejkufry.cz dne 20. 10. 2021 Následně budou vyzváni pořadatelem soutěže k zaslání svých kontaktních údajů, a to do 14 dnů od vyhlášení, tj. do 3. 11. 2021. V případě, že výherce v této lhůtě nebude reagovat na výzvu od pořadatele soutěže, ztrácí na výhru nárok a pořadatel soutěže osloví výherce náhradního. Zasláním kontaktních údajů výherce výslovně souhlasí s tím, že pořadatel soutěže má právo na zpracování těchto jeho osobních údajů pro účely vyhlášení výsledků soutěže.

VI. DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE
Účastníci soutěže se účastní s vědomím, že nejsou oprávněni požadovat místo výhry peněžní ani žádná jiná plnění. Pořadatel tímto není vůči účastníkům soutěže nijak zavázán, účastníci nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany pořadatele, než na ta, která jsou uvedena v pravidlech soutěže.

Soutěžící, jejichž jednání bude porušovat právní předpisy nebo bude v rozporu s dobrými mravy nebo poškozovat dobré jméno pořadatele nebo třetích stran, budou ze soutěže vyloučeni.

Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž zrušit a výherce nevyhlásit.

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.

Pořadatelem soutěže je společnost Dipablo s.r.o, U Větrolamu 616/21, Praha 8, 184 00
Česká republika, IČO: 24171701

V Praze dne 12. 10. 2021

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrace