Příruční taška Travelite Madeira

Kód: 92104-04
Akce Nezobrazovat
Značka: Travelite
1 039 Kč –42 %
191560 prirucni taska travelite madeira antracitova
1 039 Kč –42 % 599 Kč 495 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktická příruční cestovní taška vhodná do letadla značky Travelite v antracitové barvě. Toto příruční zavazadlo se skvěle hodí na palubu letadla. Vejde se i tablet či notebook. Je kvalitně zpracovaná a vyrobena z odolného textilního materiálu.

  • Nastavitelný a v případě potřeby i zcela odnímatelný ramenní popruh
  • 2 poutka pro nošení v ruce
  • Hlavní kapsa s dvoucestným zipem
  • Zadní kapsa s dvoucestným zipem
  • Přední kapsa s dvoucestným zipem
  • Lze navléknout na rukojeť cestovního kufru
  • Loga Travelite

Doplňkové parametry

Kategorie: Tašky do letadla
Záruka: 3 roky
Rozměry V x Š x H: 29 x 39 x 17
Výška: 29 cm
Šířka: 39 cm
Hloubka: 17 cm
Objem: 19 L
Barva: antracitová
Barva detail: antracitová
Hmotnost: 0,70 kg
Materiál: Textil
Specifikace materiálu: Polyester
Rozšířený: 19 L
Zámek: bez zámku
Záruka: 3 roky / let
Značka: Travelite
Nevyplňujte toto pole:
H Avatar autora Příruční zavazadlo 16.6.2021 07:23
Jsem nadšená. Je překvapivě velmi skladné, vejde se tam spoustu věcí. Má šikovné vnitřní rozdělení i s další kapsou uvnitř.
Odpovědět
H Avatar autora doplnění 16.6.2021 07:25
Myslela jsem s vnitřní kapsou na zip. Jinak to má vnitřních kapes víc :)

Travelite speciální, odolná a lehká zavazadla s vysokou mobilitou

Travelite - tradice znamenitosti od roku 1949

Již od svého založení v roce 1949 se stal Travelite německým specialistou lehkých, funkčních a odolných zavazadel. Jde o rodinnou společnost, která je v současné době řízena již třetí generací. Výrobky Travelite jsou navrhovány a vyvíjeny v Německu, a sice s typickým německým zaměřením na nejčistší zpracování a kvalitu výrobků.

Travelite produkty jsou vyráběny za použití nejnovějších materiálů, příslušenství a výrobních technologií. Veškeré kroky výrobního procesu jsou průběžně monitorovány, aby byly zabezpečeny nejvyšší standardy surovin a řemeslného zpracování. Travelite také klade velký důraz na dodržování sociálních a etických standardů na pracovišti.

Historie Tavelite:

V roce 1949 založili podnikatelé Anna a Gerhard Winklerovi společnost Gerhard Winkler a spol. - výroba tašek, která se později rozvinula ve dnes široce známou značku Travelite. Travelite rostla rychle díky rozvoji inovativních produktů. V 60.letech přistoupili do firmy Gisela Nannen (dcera zakladatele) s jejím mužem Christianem Nannenem. Strategie firmy byla postavena tak, aby vyhovovala rostoucímu a měnícímu se trhu a různorodých nárokům. Výroba byla rozložena po celé Evropě, poté Jižní Americe a nakonec přesunuta do Asie. V roce 1999 se Jan-Oliver Nannen, již ze třetí generace rodiny, také stal součástí společnosti. V roce 2006 se jejich partnerem stal Alfred Gruber, ředitel prodeje Travelite. Doposud historie společnosti reprezentuje souvislou dráhu osobního vlastnictví a nadšení, inovativní flexibilitu a bezkonkurenční zaměření na potřeby zákazníků. 

Cíle Travelite:

My v Travelite považujeme sami sebe za řešitele problémů a partnery v poskytování služeb. Toto pojetí sebe sama  využíváme ve všech vztazích ať už jde o zákazníky nebo obchodní partnery. Travelite se drží strategie trvalého růstu. Díky zaměřenému rozvoji a dodávkám moderních a cenově příznivých výrobků je našim cílem trvalý růst na našem trhu. Pomocí geografické expanze do nových trhů a rozvoje produktů v nových výrobních segmentech docílíme trvalého rozvoje i na nových trzích.

Poslání Travelite:

My v Travelite usilujeme o rozvoj, výrobu a dodávky tašek/zavazadel, které usnadňují cestování a tím zlepšují mobilitu. Naším hlavním cílem je být spolehlivým obchodním partnerem ve všech vztazích.

Hodnoty/filozofie Travelite:

My v Travelite se snažíme o nastavení a dodržování stálé výměny informací s našimi partnery na trhu a zákazníky, abychom vytvořili pevnou vazbu skrze perfektní služby a výrobky. Tento postup je nám umožněn také díky dodržování pravidel v osobních vztazích v rámci hierarchie firmy. Jsme otevřeni novým nápadům. Jakémukoliv komunikačnímu partnerovi bude poskytnuta upřímná, přímá a přínosná zpětná vazba. 

Kvalita:

Již od počátku výroby jsou naše výrobky pečlivě ručně vyráběny za současného plnění nejvyšších standardů kvality. Proces výroby podléhá pravidelným a přísným kontrolám kvality, které probíhají před samotnou produkcí, při výrobě i po ukončení výroby. Všechny naše výrobky  jsou vyvinuty  a navrženy v Německu s typicky německým důrazem na funkčnost a nejlepší kvalitu v samém jádru tohoto vývojového procesu. Před hromadnou výrobou je nově vyvinutý výrobek hluboce testován v našich testovacích centrech. Při testování všech komponent, jako jsou rukojeti, kola, trolley systémy, skelet a materiály jednotlivě a následném testování hotových výrobků, můžeme na TRAVELITE garantovat trvale vysokou úroveň kvality výrobků.

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrace