Samsonite BASE BREEZE Duffle XS Petrol Blue
Kód: 154774-1686Detailní popis produktu
Cestovní taška Samsonite UNDERSEAT DUFFLE XS z kolekce Base Breeze.
Materiál: polyester
Popis:
- kabinové zavazadlo
- zavazadlo pod sedadlo v letadle(*platné podmínky se mohou měnit. Před cestou je nutno si ověřit aktuální předpisy leteckých společností)
- Smart Sleeve na zadní straně /tzv. návleková chlopeň sloužící ke snadnému připevnění na rukojeť kufru
- ruční madlo /ucho/
- nastavitelný ramenní popruh
- velikost: 40 x 25 x 20 cm
- objem: 24 l
- váha: 0,5 kg
Prodloužená záruka 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bez koleček |
|---|---|
| Záruka: | 5 |
| Rozměry V x Š x H: | 25 x 40 x 20 |
| Výška: | 25 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 20 cm |
| Objem: | 24 L |
| Barva: | petrolejová |
| Barva detail: | petrolejová |
| Hmotnost: | 0,5 kg |
| Materiál: | Textil |
| Specifikace materiálu: | Polyester |
| Rozšířený: | 24 L |
| Záruka: | 5 roky / let |
| Značka: | Samsonite |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kvalitní cestovní kufry a zavazadla
Společnost Samsonite vznikla 10. března 1910 v americkém Denveru v Coloradu. Byla založena společností Black Hawk, konkrétně prodavačem zavazadel v Coloradu Jessem Shwaydrem (1882- 1970) jako Shwayder Trunk Manufacturing Company. Shwayder pojmenoval jeden ze svých počátečně vyrobených kufrů Samson, po biblickém silákovi. V roce 1965 se tyto kufry staly jedněmi z nejprodávanějších produktů a změnil se název na Samsonite.
Po změně vlastnictví společnosti se Samsonite v květnu roku 2005 přestěhovala z Denveru do Mansfieldu v Massachusetts.
Samsonite je dnes jedním z největších prodejců zavazadel na trhu. Výrobky se prodávají ve více než 100 zemích světa, v Asii, Severní Americe, Evropě či v Latinské Americe, a to prostřednictvím různých velkoobchodních distibučních kanálů, maloobchodních prodejen provozovaných naší společností i prostřednictvím elektronického obchodování.
Samsonite nabízí spolehlivé, funkční, maximálně kvalitní, lehké a originální výrobky. Snaží se neustále vycházet vstříc měnícím se potřebám zákazníků, sleduje nové trendy a styly. Nabízí elegantní styl a komfort s využitím kvalitních materiálů a nejnovějších technologií pro dlouhodobou trvanlivost.
Značka Samsonite má celosvětové uznání a díky tomu má vedoucí postavení na trhu. To vyplývá především z významného rozsahu, inovací produktů, globální ditribuční a zdrojové schopnosti a vysoce kvalitních produktů.
Od této prémiové značky najdete v naší nabídce cestovní kufry od malé velikosti S po velkou L, tašky do letadla, kosmetické tašky nebo obaly na šaty.
Produkty Samsonite jsou stvořeny pro všechny, kteří rádi cestují. Nabídka produktů je směřována jak na běžné cestovatele, tak i pro každodenně cestující nadšence, což zaručuje spokojenost i náročnějších zákazníků.
