Samsonite BASE BREEZE Spinner 67/24 EXP Petrol Blue
Kód: 154780-1686Detailní popis produktu
Lehký cestovní látkový kufr na kolečkách Samsonite Spinner67 EXPz kolekce BASE BREEZE.
Materiál: polyester
Popis:
- rozšiřitelný
- integrovaný TSA zámek
- 4 dvojitá kolečka pro snadnou manipulaci
- vnitřní křížové upínání
- nastavitelná výsuvná rukojeť
- integrovaná jmenovka
- rozměr: 43 x 67 x 27/31 cm
- objem:68/75 l
- hmotnost:2,8 kg
Prodloužená záruka 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střední kufry 56-66 cm |
|---|---|
| Záruka: | 5 |
| Rozměry V x Š x H: | 67 x 43 x 27 |
| Výška: | 67 cm |
| Šířka: | 43 cm |
| Hloubka: | 27 cm |
| Objem: | 68 L |
| Hmotnost: | 2,8 kg |
| Materiál: | Polyester |
| Specifikace materiálu: | Polyester |
| Záruka: | 5 roky / let |
| Značka: | Samsonite |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kvalitní cestovní kufry a zavazadla
Společnost Samsonite vznikla 10. března 1910 v americkém Denveru v Coloradu. Byla založena společností Black Hawk, konkrétně prodavačem zavazadel v Coloradu Jessem Shwaydrem (1882- 1970) jako Shwayder Trunk Manufacturing Company. Shwayder pojmenoval jeden ze svých počátečně vyrobených kufrů Samson, po biblickém silákovi. V roce 1965 se tyto kufry staly jedněmi z nejprodávanějších produktů a změnil se název na Samsonite.
Po změně vlastnictví společnosti se Samsonite v květnu roku 2005 přestěhovala z Denveru do Mansfieldu v Massachusetts.
Samsonite je dnes jedním z největších prodejců zavazadel na trhu. Výrobky se prodávají ve více než 100 zemích světa, v Asii, Severní Americe, Evropě či v Latinské Americe, a to prostřednictvím různých velkoobchodních distibučních kanálů, maloobchodních prodejen provozovaných naší společností i prostřednictvím elektronického obchodování.
Samsonite nabízí spolehlivé, funkční, maximálně kvalitní, lehké a originální výrobky. Snaží se neustále vycházet vstříc měnícím se potřebám zákazníků, sleduje nové trendy a styly. Nabízí elegantní styl a komfort s využitím kvalitních materiálů a nejnovějších technologií pro dlouhodobou trvanlivost.
Značka Samsonite má celosvětové uznání a díky tomu má vedoucí postavení na trhu. To vyplývá především z významného rozsahu, inovací produktů, globální ditribuční a zdrojové schopnosti a vysoce kvalitních produktů.
Od této prémiové značky najdete v naší nabídce cestovní kufry od malé velikosti S po velkou L, tašky do letadla, kosmetické tašky nebo obaly na šaty.
Produkty Samsonite jsou stvořeny pro všechny, kteří rádi cestují. Nabídka produktů je směřována jak na běžné cestovatele, tak i pro každodenně cestující nadšence, což zaručuje spokojenost i náročnějších zákazníků.
