Samsonite ECODIVER Foldable duffle/WH 4-in-1 Yellow
Kód: 150627-1924Detailní popis produktu
Cestovní taška 4 v 1 Samsonite FOLDABLE DUFFLE WH 4-IN-1 z kolekce ECODIVER.
Materiál: Nylon & Polyester. 100 % hmotnosti vnější tkaniny je vyrobeno z postindustriálního recyklovaného nylonu a spotřebitelsky recyklovaného PET plastu.
Popis:
- kabinové zavazadlo
- skládací zavazadlo - skládací kolečka umožní přeměnit tašku na kompaktní zavazadlo - poté je ideální i do těch nejužších prostor.
- 4 v 1 - objem tohoto zavazadla se přízpůsobí vašim cestovním potřebám. Díky rolovacímu vršku je možnost tašku rozšířit až do objemu 80 litrů
- odolnost proti vodě
- Smart Sleeve na zadní straně /tzv. návleková chlopeň sloužící ke snadnému připevnění na rukojeť kufru
- ruční madlo /ucho/
- reflexní prvky
- integrovaný adresní štítek
- velikost: 40 x 36 x 25 až 40 x 82 x 25 cm
- objem: 36l - 80l
- váha: 2,2 kg
Prodložená záruka 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cestovní tašky na kolečkách |
|---|---|
| Záruka: | 2 |
| Rozměry V x Š x H: | 40 x 36 x 20 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Šířka: | 36 cm |
| Hloubka: | 20 cm |
| Objem: | 36 L |
| Zvětšení objemu: | Ano |
| Barva: | Žlutá |
| Barva detail: | žlutá |
| Hmotnost: | 2,2 kg |
| Kolečka: | 2 kolečka |
| Materiál: | Textil |
| Specifikace materiálu: | nylon + rPet |
| Rozšířený: | 80 L |
| Záruka: | 2 roky / let |
| Značka: | Samsonite |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kvalitní cestovní kufry a zavazadla
Společnost Samsonite vznikla 10. března 1910 v americkém Denveru v Coloradu. Byla založena společností Black Hawk, konkrétně prodavačem zavazadel v Coloradu Jessem Shwaydrem (1882- 1970) jako Shwayder Trunk Manufacturing Company. Shwayder pojmenoval jeden ze svých počátečně vyrobených kufrů Samson, po biblickém silákovi. V roce 1965 se tyto kufry staly jedněmi z nejprodávanějších produktů a změnil se název na Samsonite.
Po změně vlastnictví společnosti se Samsonite v květnu roku 2005 přestěhovala z Denveru do Mansfieldu v Massachusetts.
Samsonite je dnes jedním z největších prodejců zavazadel na trhu. Výrobky se prodávají ve více než 100 zemích světa, v Asii, Severní Americe, Evropě či v Latinské Americe, a to prostřednictvím různých velkoobchodních distibučních kanálů, maloobchodních prodejen provozovaných naší společností i prostřednictvím elektronického obchodování.
Samsonite nabízí spolehlivé, funkční, maximálně kvalitní, lehké a originální výrobky. Snaží se neustále vycházet vstříc měnícím se potřebám zákazníků, sleduje nové trendy a styly. Nabízí elegantní styl a komfort s využitím kvalitních materiálů a nejnovějších technologií pro dlouhodobou trvanlivost.
Značka Samsonite má celosvětové uznání a díky tomu má vedoucí postavení na trhu. To vyplývá především z významného rozsahu, inovací produktů, globální ditribuční a zdrojové schopnosti a vysoce kvalitních produktů.
Od této prémiové značky najdete v naší nabídce cestovní kufry od malé velikosti S po velkou L, tašky do letadla, kosmetické tašky nebo obaly na šaty.
Produkty Samsonite jsou stvořeny pro všechny, kteří rádi cestují. Nabídka produktů je směřována jak na běžné cestovatele, tak i pro každodenně cestující nadšence, což zaručuje spokojenost i náročnějších zákazníků.
