Šperkovnice JK Box
Kód: SP-252-A7NDetailní popis produktu
Elegantní a praktická krabička na šperky české značky JKBOX v imitaci kůže v moderní červené barvě. Dopřejte svým pokladům tuto prostornou šperkovnici, kterou můžete i darovat svým nejbližším a potěšit je tak originálním dárkem.
- Komfortní rozměry
- Zrcadlo uvnitř
- Výklopná přihrádka s přihrádkami na prstýnky nebo náramky a 1 přihrádkou na ostatní šperky
- Samostatný box na prstýnky, náramky apod., který se vkládá dovnitř šperkovnice
- Dole šuplíček třeba na prstýnky, náramky, a přihrádka na ostatní šperky
- Snadné uzavírání
- Robustní madlo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šperkovnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 12,7 x 15,4 x 15,4 |
| Výška: | 12,70 cm |
| Šířka: | 15,40 cm |
| Hloubka: | 15,40 cm |
| Barva: | červená |
| Barva detail: | červená |
| Hmotnost: | 0,80 kg |
| Materiál: | Syntetická kůže |
| Specifikace materiálu: | Syntetická kůže |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | JKBOX |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pod značkou JKBOX najdete v naší nabídce širokou paletu šperkovnic ze syntetické kůže. Jsou v různých barvách a provedeních, od malých na pár drobných šperků až po velké, patrové s mnoha šuplíky a přihrádkami. Pro uchování šperků a hodinek jsou ideální kombinované šperkovnice, které mají i přihrádky na hodinky. Další variantou jsou specializované kazety na více kusů hodinek.
