Sleva 10 % na nezlevněné produkty s kódem NEJ10

United Colors of Benetton

Designové produkty v osvědčených barvách

United Colors of Benetton je globální značka, která sídlí ve městě Trevis v Itálii. Byla založena v roce 1965 panem Lucianoem Benettonem a jeho sourozenci. Společnost má přes 6200 prodejen ve 120 zemích světa. Jedná se o jednu z nejznámějších značek po celém světě.

Tato módní značka kombinuje barvy a energii s italským stylem. Vyjadřuje svěží, velmi kvalitní provedení a v neposlední řadě také vyniká neobvyklým designem produktů.
V naší nabídce najdete luxusní skořepinové kufry, mezi kterými si vyberou i náročné dámy a pánové. Kombinace dvou materiálů, ABS a polykarbonátu, zaručuje dlouhodobou životnost kufru a snadnou údržbu. ABS poskytuje kufrům odolnost zavazadel proti poškození a polykarbonát nabízí tu správnou kombinaci tuhosti, pružnosti a také nízké hmotnosti. Polykarbonát se při vyvíjeném tlaku spíše prohne než aby praskl, takže si můžete užít cesty bezstarostně.
Kufry jsou tradičně vyráběny ve třech velikostech S (malý), M (střední) a L (velký).
 
Zavazadla United Colors of Benetton jsou dokonalými společníky v oblasti cestování. Nepochybně si získají srdce každého cestovatele. Hladce a tiše se pohybující kvalitní kolečka rotují v 360 stupních a skvěle tak udržují stabilitu zavazadla. Ovládat kufr je snadné také díky výsuvné rukojeti s aretačním tlačítkem na madle. S integrovaným zámkem TSA, kterým jsou opatřeny všechny kufry z naší nabídky této top značky, se nebudete muset obávat zlodějů, ale ani letištní kontroly a poničení zavazadla.
S Kufry značky United Colors of Benetton se zkrátka už nemusíte obávat zapadnutí v davu, potíží s přesunem ani poškození při cestování.
8 položek celkem
Cestovní kufr Benetton ULTRA LOGO L Kód: 8BBUL103-C12
Cestovní kufr Benetton ULTRA LOGO M
Tip
Kód: 8BBUL102-C12
Cestovní kufr Benetton ULTRA LOGO S Kód: 8BBUL101-C12
Cestovní kufr Benetton UCB 4w L Kód: 8BBUC103-B33
Cestovní kufr Benetton UCB 4w M Kód: 8BBUC102-B33
Cestovní kufr Benetton UCB 4w S Kód: 8BBUC101-B33
Cestovní kufr Benetton KNIT 4W M Kód: 8BBKN102-D66
Cestovní kufr Benetton KNIT 4W S Kód: 8BBKN101-D66

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Po-Pá (9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrace