Jak vybrat tašku na notebook? Na tyhle 3 věci pozor!

Dnes je na trhu k dostání nepřeberné množství různých batohů, tašek, pouzder a obalů na notebook. Tašky na notebook jsou nezbytnými doplňky k pohodlnému životu nejen při cestování. Taška na notebook se hodí pro děti a studenty, kteří ocení třeba i batoh nebo tašku do školy, pro všechny muže a ženy, kteří si nosí notebook do práce a na pracovní schůzky, nebo si jej potřebují převézt kamkoliv při flexibilní pracovní době či na dovolenou. Tašky ochrání notebook před poškozením a usnadňují jeho transport. Na co si dát pozor při výběru tašky na notebook či laptop? 

Dvakrát měř, jednou řež

Velmi důležité je znát při výběru správnou velikost tašky podle notebooku. Není vhodné kupovat tašku bez znalosti přesného rozměru notebooku. Musíte znát především jeho délku, šířku a výšku. Úhlopříčka je vždy uvedená u notebooku v palcích, například 16". Jde však jen o orientační údaj, který značí rozměr displeje. Velikost notebooků se u různých výrobců dost liší a proto je vždy nutné svůj notebook nejdříve změřit a porovnat míry s rozměry obalu, tašky, brašny a batohu na notebook. 

Na kvalitě nešetřit

Kvalita materiálu je opravdu klíčová. Důsledné provedení a polstrování ochrání váš notebook při nechtěném nárazu během cestování a třeba za deště jej dokáže ochránit před poškozením. V nabídce naleznete tašky na notebook v různých materiálech, barvách i motivech. Můžete zvolit elegantní koženou tašku na notebook nebo tašku z moderních materiálů. Praktičtější jsou tmavší barvy, které se hned tak neušpiní a nenesou brzy známky opotřebení od každodenního používání. Tašky jsou dostatečně odolné a chrání tak notebook při běžném a častém přenášení. 

Vybírejte produkty s lepší výbavou

Ať už si vyberete tašky přes rameno, messenger tašky nebo tašky crossbody s nastavitelným popruhem, všechny budou přínosem při vašem podnikání, v práci i během volného času. Uvnitř je dostatek prostoru pro každodenní věci, přihrádky na důležité dokumenty, kapsa na mobilní telefon, více slotů pro karty a další dostatečný úložný prostor na příslušenství. Disponují kapsami uvnitř i venku. Výhodou tašek je měkké dno, které ochrání i repasované notebooky před nárazy, jemný a polstrovaný vnitřek zamezí poškrábání notebooku a uzamykatelné zipy zase oceníte při cestování v MHD. 

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrace