Cestovní kufr d&n 4W L
Kód: 9274-13Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Velké textilní kufry 67-81 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Rozměry V x Š x H: | 76 x 46 x 31 |
| Výška: | 76 cm |
| Šířka: | 46 cm |
| Hloubka: | 31 cm |
| Objem: | 100 L |
| Zvětšení objemu: | Ano |
| Barva: | šedá |
| Barva detail: | šedá |
| Hmotnost: | 3,20 kg |
| Kolečka: | 4 kolečka |
| Materiál: | Textil |
| Specifikace materiálu: | Polyester |
| Rozšířený: | 108 L |
| Zámek: | TSA zámek |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | D&N |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Specialista na kožené zboží, cestovní zavazadla a příslušenství
Firma byla založena jakožto velkoobchod s koženým zbožím určeným především pro obchodní oblast. Sídlo podniku se nachází v Hachenburgu (Westerwald) v Německu. Během svého působení byl její sortiment rozšířen o cestovní zavazadla – cestovní kufry, cestovní tašky, kosmetické kufry, tašky do letadla a další cestovní doplňky. Všechny produkty jsou vyráběny dle dlouholetých postupů, patentovaných ISO certifikacemi. V roce 2007 byl pro optimalizaci logistických procesů zprovozněn moderní rozsáhlý sklad. Největší důraz kladou přednostně na dobrý servis, kvalitu výrobků a příznivý poměr mezi kvalitou a cenou.







