Cestovní tašky na kolečkách

Nejprodávanější

6 položek celkem
164371 1 cestovni taska march go go bag s red Kód: 6255-02
164380 1 cestovni taska march go go bag s black Kód: 6255-07
164377 1 cestovni taska march go go bag s kashmir Kód: 6255-06
Nákupní taška na kolečkách Punta Velo Kód: 10426-5901
Nákupní taška na kolečkách Punta Velo Kód: 10426-5406
164374 1 cestovni taska march go go bag s dark blue Kód: 6255-04

Praktické cestovní tašky na kolečkách

Do cestovní tašky na kolečkách si zabalíte vše potřebné na prodloužený víkend nebo klidně na celotýdenní dovolenou. Menší tašky do 55 cm využijete také jako příruční zavazadlo do letadla. Díky svým rozměrům totiž splňují požadavky leteckých společností na palubní zavazadla. Cestovní tašky můžete vézt na kolečkách, nést je v ruce nebo na popruhu přes rameno. Tašky jsou často součástí kolekce dané značky. Tato kolekce je sestavená ze stejných barev nebo vzorů. Snadno si tak vytvoříte set tašky na kolečkách, batohu nebo tašky přes rameno. Tašky na kolečkách mají mnoho vychytávek, které na cestách určitě oceníte. Patří mezi ně:

  • odolná kolečka, 
  • nastavitelné madlo, 
  • hlavní vstup s dvoucestným zipem bezpečnostní popruhy, 
  • kapsa na zip,
  • pevné dno 
  • nebo výsuvná trolej s aretací polohy.

Výhody a nevýhody cestovních tašek na kolečkách

Textilní tašky jsou členěné kapsami a přepážkami, a to ve vnitřní části i na povrchu. Praktická kapsa na jejich vnější straně se také hodí. Některé modely disponují i více kapsami. Organizace věcí je díky nim snadná a máte dokonalý přehled o všech přepravovaných drobnostech. Jsou multifunkční a využijete je na cestě na týdenní dovolenou, na víkend nebo na sport. 

A jaké jsou jejich nevýhody? V textilních taškách lze hůře převážet křehké věci, které by se mohly nechtěným stlačením zavazadla poškodit. Textilní materiál je také snazší poškodit ostrým předmětem. Mohou částečně absorbovat pachy a při větší nepřízni počasí promoknou. Údržba je o něco náročnější, než lehké otření vlhkým hadrem.

Jak poznáte kvalitní cestovní tašku 

Při výběru cestovní tašky dbejte především na kvalitu. Poctivě vyrobený kousek vám vydrží mnoho let, stále bude vypadat skvěle a navíc přežije všechny pády a nešetrné zacházení na letišti. Na co byste se měli zaměřit především? Zajímejte se o historii značky, materiál a také kvalitu koleček a madel

Jak nejlépe vybrat tašku na kolečkách 

Tašku na kolečkách vybírejte podle kvality, vzhledu, váhy a rozměrů. U velikosti se řiďte vaší postavou, silou a potřebami. Zohledněte také to, jestli ji chcete používat jako palubní zavazadlo nebo místo kufru. Důležité jsou také speciální vlastnosti, mezi které patří například možnost rozšíření vnitřní kapacity, kódový zámek TSA, reflexní prvky nebo jmenovka. 

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrace