Jak nejlépe ochránit kufr při přepravě letadlem

Pokud jste si pořídili nový kufr, jistě nechcete, aby se vám hned po první cestě letadlem poškrábal nebo jinak poničil. Není žádné tajemství, že se s kufry na letišti nezachází opatrně. Nyní je ten správný čas popřemýšlet, jak zlepšit ochranu vaše kufru a věcí v něm.

Folie sem, folie tam….

Snad na každém letišti najdete místo, kde si můžete svůj kufr nechat omotat pevnou folií. Když si člověk uvědomí, že ihned po příletu celý obal zničí, jde o poměrně drahou službu. Navíc obsluze u balícího stroje nijak zvlášť nezáleží na tom, zda zabalí kufr tak, jak by měl být správně zabalen. Může se stát, že vám budou zadrhávat kolečka a kufr bude v podstatě nepojízdný.

Druhou možností je domácí obalení kufru pomocí potravinářské folie. Ani jedna z variant nevypadá moc vkusně a navíc je tato ochrana velice nepraktická. Velice snadno se roztrhne a různě se lepí. Nemluvě o tom, že takto zabalená zavazadla bude mít většina cestujících, může se tedy snadno stát, že v příletové hale rozeznáte svůj kufr velice obtížně.

Popruhy na kufry

Popruhy váš kufr celkově zpevní a navíc zajistí, že se kufr nechtěně neotevře. Díky jejich pestrobarevnosti nebude rozeznávání vašeho kufru žádný problém. Popruhy můžou být opatřeny i praktickou jmenovkou nebo dokonce TSA zámkem.

Obaly, které jsou nepřehlédnutelné

Obaly na kufry jsou ve svém oboru naprostou špičkou. Vyrábějí se z kvalitních materiálů, jsou tedy velice lehké a samozřejmě pratelné. Obaly na kufr zpevní a ochrání ho před poškrábáním. Díky otvorům na madlo a kolečka nikde nic nedrhne a s kufrem se manipuluje naprosto pohodlně. Obaly na kufry jsou navíc velice módní a stylové, můžete si jích pořídit hned několik a měnit tak designe vašeho kufru tak, jak se vám bude chtít. Věřte, že s tímto obalem budete nepřehlédnutelní nejenom na letišti! 

(infolinka Po-Pá 9:00 - 17:00)

Kontakty
| Registrace

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení